Competitie-indeling Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG WINTER 2010-2011

Voorlopige indeling
     
Eredivisie 1 Hans José/Bert Jan HendriksenKlik hier voor de opstelling van Hans José/Bert Jan Hendriksen
  2 Harry van den Berg/Lars KeizerKlik hier voor de opstelling van Harry van den Berg/Lars Keizer
  3 Rob Binsbergen/Michel AbrahamsKlik hier voor de opstelling van Rob Binsbergen/Michel Abrahams
  4 Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev
  5 Andy vd Kuyl / Nick PhilippoKlik hier voor de opstelling van Andy vd Kuyl / Nick Philippo
  6 Daan Uitermark/Daan de WinterKlik hier voor de opstelling van Daan Uitermark/Daan de Winter
  7 WillemJan Elissen/Rutger KappeKlik hier voor de opstelling van WillemJan Elissen/Rutger Kappe
  8 LennartdLugt/PietHeinStapenseaKlik hier voor de opstelling van LennartdLugt/PietHeinStapensea
  9 Daniel Blokmaker/Bart WiltingKlik hier voor de opstelling van Daniel Blokmaker/Bart Wilting
  10 André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten
Hoofdklasse 1 Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen
  2 Jaap en Rob van SlootenKlik hier voor de opstelling van Jaap en Rob van Slooten
  3 Remco Koppen/Erik v ElkKlik hier voor de opstelling van Remco Koppen/Erik v Elk
  4 Harry Hachmang/Casper WillemsKlik hier voor de opstelling van Harry Hachmang/Casper Willems
  5 Stephane Kegels/Ricardo WakkerKlik hier voor de opstelling van Stephane Kegels/Ricardo Wakker
  6 Gerard Vlaar /Jan BesKlik hier voor de opstelling van Gerard Vlaar /Jan Bes
  7 Riccardo Wakker/Sven AbrahamsKlik hier voor de opstelling van Riccardo Wakker/Sven Abrahams
  8 RichardL/JorisFolmer/MartijnBKlik hier voor de opstelling van RichardL/JorisFolmer/MartijnB
  9 Kokkelkoren/v Hooff/v WervenKlik hier voor de opstelling van Kokkelkoren/v Hooff/v Werven
  10 Marc Reick/Rick v VeenendaalKlik hier voor de opstelling van Marc Reick/Rick v Veenendaal
  11 Rik Dekker / Bart van RooijenKlik hier voor de opstelling van Rik Dekker / Bart van Rooijen
  12 Winnie v Dijk/Ron de DroogKlik hier voor de opstelling van Winnie v Dijk/Ron de Droog
  13 Ben Tanis / Gilbert ImthornKlik hier voor de opstelling van Ben Tanis / Gilbert Imthorn
  14 Terry Engelh/Glenn vRoodselaarKlik hier voor de opstelling van Terry Engelh/Glenn vRoodselaar
  15 Remko Maier / Peter DuinKlik hier voor de opstelling van Remko Maier / Peter Duin
  16 Team onbekend
1e klasse A 1 Marco vd Aa/ Marc van WerschKlik hier voor de opstelling van Marco vd Aa/ Marc van Wersch
  2 Terry Bloemert/Edgar WitteveenKlik hier voor de opstelling van Terry Bloemert/Edgar Witteveen
  3 Patrick Koole/Xander ProvoostKlik hier voor de opstelling van Patrick Koole/Xander Provoost
  4 Sander Brasser / John SchilderKlik hier voor de opstelling van Sander Brasser / John Schilder
  5 Marcel en Edwin OtteKlik hier voor de opstelling van Marcel en Edwin Otte
  6 Raymond Vooges/Niels vd SluisKlik hier voor de opstelling van Raymond Vooges/Niels vd Sluis
  7 Paul Trouwen/ Hans VisbeenKlik hier voor de opstelling van Paul Trouwen/ Hans Visbeen
  8 Rick & Ron TjioeKlik hier voor de opstelling van Rick  & Ron Tjioe
  9 Stipan Musulin / Alex TongerenKlik hier voor de opstelling van Stipan Musulin / Alex Tongeren
  10 Rik Oever / Jeroen SmeerdijkKlik hier voor de opstelling van Rik Oever / Jeroen Smeerdijk
1e klasse B 1 Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal
  2 Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk
  3 Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer
  4 Thijs van Oijen / Jos NixKlik hier voor de opstelling van Thijs van Oijen / Jos Nix
  5 Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman
  6 Paul Raaphorst/André VinkKlik hier voor de opstelling van Paul Raaphorst/André Vink
  7 JörgenSlobbe/Jos Groot/RonSchoKlik hier voor de opstelling van JörgenSlobbe/Jos Groot/RonScho
  8 F de Wit/R Sprenger/S.BoogaardKlik hier voor de opstelling van F de Wit/R Sprenger/S.Boogaard
  9 Roald Heijting/Henk RoodselaarKlik hier voor de opstelling van Roald Heijting/Henk Roodselaar
  10 FrankOud/JoopVermolen/CtebeekKlik hier voor de opstelling van FrankOud/JoopVermolen/Ctebeek
2e klasse A 1 Joop en John KoppenKlik hier voor de opstelling van Joop en John Koppen
  2 Hein Piels / Paul StronkhorstKlik hier voor de opstelling van Hein Piels / Paul Stronkhorst
  3 Jan Duindam / Jaap PhilippoKlik hier voor de opstelling van Jan Duindam / Jaap Philippo
  4 Michiel Faassen/Ed RoestKlik hier voor de opstelling van Michiel Faassen/Ed Roest
  5 Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten
  6 Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt
  7 Henk Broek/RichardKoenders/JanKlik hier voor de opstelling van Henk Broek/RichardKoenders/Jan
  8 Ron van Gog / Hans MenseKlik hier voor de opstelling van Ron van Gog / Hans Mense
2e klasse B 1 Gerard Mater / Evertvd SchildKlik hier voor de opstelling van Gerard Mater /  Evertvd Schild
  2 Erik van Wolferen/ Jim vd PollKlik hier voor de opstelling van Erik van Wolferen/ Jim vd Poll
  3 Marcel v Bakel/Rody ten HoveKlik hier voor de opstelling van Marcel v Bakel/Rody ten Hove
  4 Rob v Wel/Bart KeijerKlik hier voor de opstelling van Rob v Wel/Bart Keijer
  5 Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes
  6 Cees Waalewijn/Frans de ZwartKlik hier voor de opstelling van Cees Waalewijn/Frans de Zwart
  7 Gerard en Maarten BoerKlik hier voor de opstelling van Gerard en Maarten Boer
  8 Bob Keizer / Henny KriegeKlik hier voor de opstelling van Bob Keizer / Henny Kriege
  9 Ben Jansen/Jos HesselsKlik hier voor de opstelling van Ben Jansen/Jos Hessels
  10 AlbertAandeweg/ Co BelienKlik hier voor de opstelling van AlbertAandeweg/ Co Belien
  11 Coen Wassink / Jeroen LammersKlik hier voor de opstelling van Coen Wassink / Jeroen Lammers
  12 Roger de Jong / Bas TimmerKlik hier voor de opstelling van Roger de Jong / Bas Timmer
  13 Koos Swets/FvdPutten/SchopmanKlik hier voor de opstelling van Koos Swets/FvdPutten/Schopman
  14 André v Wel / Boy vd ErfKlik hier voor de opstelling van André v Wel / Boy vd Erf
3e klasse A 1 Hurkman/ Kaandorp/vdRaadtKlik hier voor de opstelling van Hurkman/ Kaandorp/vdRaadt
  2 R Cornet / P van Melsem-KocsisKlik hier voor de opstelling van R Cornet / P van Melsem-Kocsis
  3 Rob Göbel/Marc GöbelKlik hier voor de opstelling van Rob Göbel/Marc Göbel
  4 Jan Takken/Mohammed AboushammaKlik hier voor de opstelling van Jan Takken/Mohammed Aboushamma
  5 Hüseyin Akdag / Martin HorstKlik hier voor de opstelling van Hüseyin Akdag / Martin Horst
  6 Peter Timp/ Phil LapreKlik hier voor de opstelling van Peter Timp/ Phil Lapre
  7 Frank Wesseling / Ed ElferinkKlik hier voor de opstelling van Frank Wesseling / Ed Elferink
  8 Hans en Jelle van der WerffKlik hier voor de opstelling van Hans en Jelle van der Werff
3e klasse B 1 MartinHirs/HenkvIngen/CeesHoffKlik hier voor de opstelling van MartinHirs/HenkvIngen/CeesHoff
  2 Remco Dortmond/Jimmy AdmiraalKlik hier voor de opstelling van Remco Dortmond/Jimmy Admiraal
  3 Aldwin Langeveld/Rob LuskeKlik hier voor de opstelling van Aldwin Langeveld/Rob Luske
  4 Ron Abels/Bert vd Noord/Nol BrKlik hier voor de opstelling van Ron Abels/Bert vd Noord/Nol Br
  5 Ronald Meijer / Dick VerhoevenKlik hier voor de opstelling van Ronald Meijer / Dick Verhoeven
  6 Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes
  7 Jeroen Dortmundt/Arthur WeeberKlik hier voor de opstelling van Jeroen Dortmundt/Arthur Weeber
  8 Michiel Dijkstra / Frank KrolKlik hier voor de opstelling van Michiel Dijkstra / Frank Krol
3e klasse C 1 Arie Drayer / Michiel PostmaKlik hier voor de opstelling van Arie Drayer / Michiel Postma
  2 Henr Uitermark/Herma VesteringKlik hier voor de opstelling van Henr Uitermark/Herma Vestering
  3 Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam
  4 MaartenBurgering / EloyMeysterKlik hier voor de opstelling van MaartenBurgering / EloyMeyster
  5 Han Verheul / Eddy KlotzKlik hier voor de opstelling van Han Verheul / Eddy Klotz
  6 Joost Duyser/Peter TrentelmanKlik hier voor de opstelling van Joost Duyser/Peter Trentelman
  7 v Leeuwen/Bakker/ DeutekomKlik hier voor de opstelling van v Leeuwen/Bakker/ Deutekom
  8 Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak
  9 Paul Melkert/Maarten OphorstKlik hier voor de opstelling van Paul Melkert/Maarten Ophorst
  10 Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek
  11 Albert Hooijer/Jos GerritsenKlik hier voor de opstelling van Albert Hooijer/Jos Gerritsen
  12 Tom Overbeek / Mark BosselaarKlik hier voor de opstelling van Tom Overbeek / Mark Bosselaar
4e klasse A 1 Axel Tan / Henk van LoonKlik hier voor de opstelling van Axel Tan / Henk van Loon
  2 Mart Linthorst/A vd NagelKlik hier voor de opstelling van Mart Linthorst/A vd Nagel
  3 Jack Engelhart / Hans VosKlik hier voor de opstelling van Jack Engelhart / Hans Vos
  4 Cees en Ton vd PloegKlik hier voor de opstelling van Cees en Ton vd Ploeg
  5 Herman en Michiel Rollfs of RKlik hier voor de opstelling van Herman en Michiel Rollfs of R
  6 Jan-Willem Verzijlb/BenvEerdenKlik hier voor de opstelling van Jan-Willem Verzijlb/BenvEerden
  7 Peter&AldwinLangev/WillemWeersKlik hier voor de opstelling van Peter&AldwinLangev/WillemWeers
  8 Gerard Krom/RinusKrom/DortmondKlik hier voor de opstelling van Gerard Krom/RinusKrom/Dortmond
4e klasse B 1 Johan Kamer/Richard KamerKlik hier voor de opstelling van Johan Kamer/Richard Kamer
  2 Nick Ormondt / Freek KeldermanKlik hier voor de opstelling van Nick Ormondt / Freek Kelderman
  3 Dennis Abels/Hildebrant KoesenKlik hier voor de opstelling van Dennis Abels/Hildebrant Koesen
  4 RonalddVisser/Nick MarchandKlik hier voor de opstelling van RonalddVisser/Nick Marchand
  5 Guus Schulze/Arie v AchterenKlik hier voor de opstelling van Guus Schulze/Arie v Achteren
  6 Willem keur/Frans vSoelenKlik hier voor de opstelling van Willem keur/Frans vSoelen
  7 Joop Bekking/Hendrik StuifzandKlik hier voor de opstelling van Joop Bekking/Hendrik Stuifzand
  8 R Beukenkamp / RJ RijsKlik hier voor de opstelling van R Beukenkamp / RJ Rijs

Terug...


© PLANMYSPORT - 1 September 2014 20:31