logo Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Haarlemse Tennisweek 2014
zaterdag 20 t/m zondag 28 december 2014
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Herenenkel
HE 2 HE 3 HE 4 HE 5 HE 6 HE 7 HE 8
Herendubbel
HD 3 HD 4 HD 5 HD 6 HD 6 35+ HD 7 HD 7 35+
Damesenkel
DE 3 DE 4 DE 5 DE 6 DE 7 DE 8
Damesdubbel
DD 3 DD 4 DD 5 DD 6 DD 7 DD 7 35+
Gemengddubbel
GD 4 GD 5 GD 6 GD 6 35+ GD 7 GD 7 35+
Programma
za 20 dec zo 21 dec ma 22 dec di 23 dec wo 24 dec vr 26 dec za 27 dec zo 28 dec alle data
Schema delen

Herenenkel 2

Frank van den Heuvel B.L.T.C. Westerhout (2)  (1)

 

½ finales

finale

winnaar

 

Frank van den Heuvel  (1)

 

 

 

Open plaats

 

 

 

 

 

 

Frank van den Heuvel  (1)

 

 

Casper Mantje L.T.C. Groeneveen (2) 

 

6-1 6-1 01:07   

 

 

 

Casper Mantje 

 

 

 

Teun Kuijken T.V. Osdorp (2,68) 

3-6 7-6 (5) 11-9 02:27   

 

 

 

 

 

 

Frank van den Heuvel  (1)

 

Björn Luitink LTC Startbaan (2)  (3)

 

 

6-1 6-2 01:06   

 

 

Björn Luitink  (3)

 

 

 

Chiel van der Plas H.L.T.C. Marquette (3,18) 

wo   

 

 

 

 

 

Alexander Popping 

 

 

Artjom Maksimov Delftse Tennisbond (2,84) 

 

6-4 6-4 01:27   

 

 

 

Alexander Popping 

 

 

 

Alexander Popping T.V. Cromwijck (3) 

6-4 6-3 01:43   

 

 

 

 

 

 

 

Frank van den Heuvel  (1)

Koen Heupers L.T.C. Eindenhout (2,91) 

 

 

 

6-1 6-4 01:17   

 

Koen Heupers 

 

 

 

Dennis Verduin H.L.T.C. Marquette (3,37) 

7-6 (4) 6-3 01:50   

 

 

 

 

 

Wesley de Kwaadsteniet  (4)

 

 

Nick Verduin LTC Dem (3,22) 

 

6-3 6-3 01:29   

 

 

 

Wesley de Kwaadsteniet  (4)

 

 

 

Wesley de Kwaadsteniet T.V. Hoorn (2)  (4)

5-7 6-2 10-6 01:43   

 

 

 

 

 

 

Wesley de Kwaadsteniet  (4)

 

Thomas van Doorn LTC Startbaan (3,59) 

 

 

6-4 3-6 10-7 01:41   

 

 

Floyd van Houwelingen 

 

 

 

Floyd van Houwelingen T.V. Tie-Breakers (2,46) 

wo   

 

 

 

 

 

Stefan Bergman  (2)

 

 

Huub de Boer T.C. Bakkum (2) 

 

wo   

 

 

 

Stefan Bergman  (2)

 

 

 

Stefan Bergman HealthCity Arnolduspark (2)  (2)

6-0 6-2 01:18   

 

 

 

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 14 321
Totale speeltijd 17:08 451:26
Gemiddelde speeltijd 01:13 01:24
Langste wedstrijd 02:27
HE2: Casper Mantje-Teun Kuijken 3-6 7-6 (5) 11-9
02:48
HD6PO: Remco van Dortmond/ Patrick Eleveld-Hans Korporaal/ Paul Gouweleeuw 6-3 2-6 10-8
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Info bij spelers: Vereniging (Rating)
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 15 December 2018 19:42 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D